Корзина
224 отзыва
+380
66
611-10-36
+380
96
986-27-22
Будь господарем на своїй землі!

Історія компанії DuPont Pioneer в Україні почалася у 1959 році.

  •    В компанії DuPont Pioneer в Україні працює близько 200 співробітників, включаючи біля 80 агрономів-консультантів, які просувають продукцію торгової марки Піонер® в Україні.
  •    Компанія Pioneer пропонує своїм клієнтам агрономічну підтримку, а також співпрацює з українськими сільгоспвиробниками, які надають поля для проведення наукових досліджень та висівають батьківські форми гібридів Піонер®.
  •    Компанія Pioneer прагне постачати на ринок високоякісну продукцію і надавати клієнтам позитивний досвід її використання.
  •    Оскільки у всьому світі у різних виробничих галузях з'являється підроблена продукція, компанія Pioneer надзвичайно серйозно розглядає це питання та продовжує оперативно реагувати на випадки появи на ринку підробок.

                                 Страхування озимого ріпаку від вимерзання

          Враховуючи ризики вирощування озимого ріпаку в Україні компанія DuPont Pioneer вирішила розділити з агровиробниками один із найнебезпечніших з них ― ризик вимерзання під час невдалої перезимівлі. Більше не потрібно збирати купу документів та чекати на менеджера страхової компанії, щоб доказати йому, що вимерзання мало місце, а потім чекати грошової компенсації, яка в будь-який момент може знецінитися. Представник DuPont Pioneer у Вашому регіоні разом з Вами зафіксує факт загибелі і подбає, щоб ви отримали відповідну кількість популярних гібридів кукурудзи, соняшнику чи ярого ріпаку насіння на пересів.

Семена рапса Pioneer

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

               У 2010 році компанія Pioneer першою серед насіннєвих компаній впровадила низку додаткових заходів, спрямованих на захист своєї продукції від підробок. Дистриб’ютори та споживачі можуть легко ідентифікувати оригінальну продукцію Піонер® завдяки технології розпізнавання IZON, яка дозволяє швидко переконатися у її справжності.