Корзина
229 отзывов
Производители
Контакты
ЕвроАгро Трейд
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380666111036
+380969862722
УкраинаПолтавская областьКременчугул. Горького, 14
0503253424
Карта

Семена рапса Bayer

           Bayer – міжнародний концерн зі спеціалізацією в області охорони здоров'я, сільського господарства та високотехнологічних матеріалів. Як інноваційна компанія, Bayer задає тенденції розвитку наукомістких областей. Продукти і послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості життя. Комерційна діяльність групи побудована на основі впровадження інновацій, економічного росту і високої прибутковості.

           Продукція
Концерн Bayer виробляє близько 5 000 продуктів, серед лідерів продажів:

  • у сфері охорони здоров'я: Betaferon™/Betaseron™, Yasmin™/YAZ™/Yasminelle™, Kogenate™
  • у сфері сільського господарства: Confidor™/Gaucho™/Admire™/Merit™, Flint™/Stratego™/Sphere™/Nativo™
  • у сфері високотехнологічних матеріалів: Makrolon™, Bayblend™, Desmodur™, Desmophen™

           Представництва
До складу концерну Bayer входить близько 289 представницьких компаній у різних країнах світу*.
Головний офіс корпорації знаходиться в м. Леверкузен (Німеччина).

          З 2011 року, розвиваючи свою європейську програму селекції озимого та ярого ріпаку, компанія представляє, в т.ч. й на українському ринку, насіння високоврожайних гібридів та сортів під маркою «Bayer Raps».

          Продовжуючи впровадження на український ринок європейської програми селекції озимого та ярого ріпаку, в сезоні 2015 року буде запропоновано до продажу 3 високоврожайні гібриди ярого та 11 гібридів озимого ріпаку.

           До основних переваг озимого ріпаку також відносять дійсно його видатні фітосанітарні властивості в сівозміні, здатність споживати поживні речовини з глибоких шарів грунту та можливість надзвичайно ефективно використовувати надлишок зимової вологи для формування врожаю. Що особливо важливо в південних регіонах.

          Компанія «Байєр» в сезоні 2014 пропонує до вирощування в Україні вже відомі гібриди Вектра, Геркулес, Фінесс, Астрада та лінійку нових, ще більш технологічних гібридів Багіра, Мерано, Белана та Брентано, котрі спеціально створені для вирощування в умовах різко континентального клімату.

          Постійно працюючи над оновленням та покращенням лінійки гібридів, ми раді запропонувати вам у 2014 р. нові покращені гібриди — Джампер та Беньямін.

 

 

facebook twitter
в виде галереив виде списка